Fortuna 1 Liga: Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Wigry do spotkania w Grudziądzu przystąpią w dobrych nastrojach, bowiem w ostatniej kolejce wywalczyli pierwsze w tym sezonie trzy punkty. Olimpia świetnie weszła w sezon, jednak teraz musi zareagować na dwie kolejne porażki. Relacja i wynik na żywo z meczu Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki od godz. 19:00.

Olimpia z Wigrami jak dotąd grały ze sobą osiem razy. Cztery razy górą byłi grudziądzanie, trzy razy wygrywały Wigry. Tylko w jednym pojedynku padł remis.
 
Wigry przed tym sezonem wzmocniły się wypożyczeniami wielu młodych zawodników, między innymi Legii Warszawa oraz Jagiellonii Białystok. Klub wzmocnił także Michał Żebrakowski, który wpisał się na listę strzelców już w swoim debiucie.
 
Trenerem Wigier od czerwca tego roku jest Adam Fedoruk, a więc 18-krotny reprezentant Polski. Objął go po Mirosławie Smyle, który w niesamowitych okolicznościach uratował zespół przed spadkiem, jednak później zrezygnował z prowadzenia go z powodów osobistych.
 
W przypadku zwycięstwa, Olimpia ma nawet szansę zrównać się w tabeli z liderującymi Bruk-Bet Termalicą oraz Wartą Poznań. Rewelacją sezonu jak na razie pozostaje napastnik zespołu z Grudziądza, Omar Haydary - lider klasyfikacji strzelców z czterema trafieniami.
 
Obaj środowi rywale poznali we wtorek swoich rywali w 1/32 finału Pucharu Polski: Wigry zagrają z rezerwami Legii, z kolei Olimpia Grudziądz podejmie PGE Stal Mielec.
 
5. kolejka Fortuna 1 Ligi jest pierwszą taką w tym sezonie, gdy wszystkie spotkania odbędą się jednego dnia.
 
Relacja i wynik na żywo z meczu Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki od godz. 19:00.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze