Przerażające zdjęcie Rousey! Prawie straciła palec

Sporty walki
Przerażające zdjęcie Rousey! Prawie straciła palec
fot. youtube.com

Ronda Rousey jakiś czas temu porzuciła karierę zawodniczki MMA. Aktualnie zajmuje się występami w WWE oraz pracą na planach filmowych oraz serialowych. Jeden z takich występów mógł się dla niej skończyć fatalnie...

Była mistrzyni UFC w wadze koguciej pojawiła się na planie serialu "9-1-1". Co się tam wydarzyło? Rousey opowiedziała historię na swoim profilu na Instagramie.

 

- Prawie straciłam palec! To był dziwny wypadek, to były pierwsze ujęcia w tym dniu, a drzwi łódki spadły na moją rękę. Myślałam, że po prostu przytrzasnęłam palce, więc po prostu dokończyliśmy to, zanim na to spojrzałam (wiem, że to brzmi szalenie, ale jestem przyzwyczajona do niepokazywania bólu, chyba że to konieczne). Po przerwie powiedziałam reżyserowi o tej sytuacji i zostałam przewieziona karetką do szpitala. Tam złączyli mi kość i ścięgno płytka oraz śrubą. Wróciłam do filmowania następnego dnia i dokończyłam moje sceny, zanim wróciłam do domu. Współczesna medycyna mnie zadziwia - napisała na Instagramie.

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 

So the word is out I nearly lost my finger shooting @911onfox. Freak accident, first take of the day a boat door fell on my hand, I thought I just jammed my fingers so I finished the take before looking (I know it sounds crazy, but I’m used to live audiences and never showing pain unless I’m supposed to) after a break in the action I told our director the situation and was rushed via ambulance to the hospital where they promptly reattached my bone and tendon with a plate and screws. I returned to filming the next day and finished my scenes before returning home to recover. Modern medicine amazes me, I already had 50% range of motion back in 3 days. There’s so much more than I can write here, stayed tuned via @rondarouseydotcom for the full story. And of course tune in to see how well I can act like my finger didn’t just fall off in this upcoming season of @911onfox

Post udostępniony przez rondarousey (@rondarousey) Sie 20, 2019 o 12:07 PDT

 

Rousey to jedna z pionierek żeńskiego MMA. To dla tej zawodniczki szef UFC Dana White zdecydował się na wprowadzenie walk kobiet. Aktualnie w największej organizacji MMA na świecie mamy już cztery dywizje.

"Rowdy" w swojej karierze wygrywała m.in. z Mieshą Tate oraz Cat Zingano. W 2018 roku wywalczyła pas WWE na gali SummerSlam 2018, pokonując Aleksę Bliss.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze