- Być może zakończę karierę piłkarską w następnym roku, ale również mogę grać do czterdziestu lub czterdziestu jeden lat. Nie myślę o tym. To co zawsze powtarzam to to, aby cieszyć się chwilą. - stwierdził piłkarz.

 

Piłkarz z Madery skomentował też sumy wydawane za piłkarzy.

 

- Dziś obserwuje się duży nacisk kładziony na potencjał zawodnika i rynek piłkarski też jest inny - porównał.

 

- Jest więcej pieniędzy w futbolu. Odłożę sprawę Joao Felixa na bok. Dowolny piłkarz jest wart 100 milionów euro nawet bez udowodnienia swojej wartości. Środkowi obrońcy i bramkarze są warci 70, 80 milionów euro. Nie jestem zwolennikiem tego. Jednak rynek jest taki jaki jest i musimy to uszanować - ocenił.

 

- Czy jest jakiś inny piłkarz, który ma więcej tytułów niż ja? Myślę, że nie ma bardziej utytułowanego piłkarza ode mnie - dodaje Portugalczyk. Ronaldo cały czas chce bić kolejne rekordy, a jego największą motywacją jest zdobywanie kolejnych pucharów.

 

Ronaldo jest jednym z najwybitniejszych piłkarzy w historii. Zawodnik z Madery ma na swoim koncie pięć pucharów Ligi Mistrzów (cztery z Realem Madryt i jeden z Manchesterem United). Ponadto wygrał trzy mistrzostwa Premier League, dwa tytuły mistrza La Liga i jedno zwycięstwo w Serie A.

 

WYNIKI I TABELA SERIE A