UFC: Mistrz nie odpuszcza! Chce zmierzyć się z... mistrzynią!

Sporty walki

Henry Cejudo (15-2, 7 KO) nie przestaje zaskakiwać, choć w jego przypadku w ostatnim czasie to sprawa niełatwa. Po zdobyciu dwóch pasów mistrzowskich Amerykanin w mediach społecznościowych przyjmuje dość... "kosmiczną" narrację. Kilka dni temu postanowił ponownie ruszyć na podbój świata i sięgnąć po trzeci tytuł, którego jeszcze nie ma w obiegu. - "tytuł międzypłciowy". Pierwotnie wyzwał do walki Amandę Nunes, a w sierpniu na celowniku znalazła się Valentina Shevchenko (18-3, 5 KO, 7 SUB).

Co więcej, mistrzyni kategorii muszej postanowiła wdać się w dyskusje na Twitterze z Cejudo. Kirgizka załączyła post z przemontowanymi zdjęciami oraz dopiskiem "Pocisk czy Potrójny mistrz?" (org. "Bullet or Triple C?" - nawiązując do pseudonimów zawodników) sugerując możliwą konfrontację.

 

Na odpowiedź Shevchenko długo czekać nie musiała. - Ja kontra Ty. Międzypłciowy tytuł na szali. Przegrany stawia obiad - odpisał Cejudo.

 

 

 

Wymiana zdań przykuła uwagę także innych zawodników organizacji UFC. Zdecydowanie na wyróżnienie zasługuje wpis Michaela Chiesy. - Przestańmy mówić o walce Henry Cejudo vs Valentina Shevchenko, to nierealne. Jeśli ma dojść do walki międzypłciowej, to musi być starcie Brock Lesnar - vs Gabi Garcia - napisał popularny "Maverick".

 

Jeśli nie rozumiecie kontekstu i nic wam te nazwiska nie mówią, to proponujemy wpisać je w wyszukiwarkę internetową. Szybko zrozumiecie kontekst wypowiedzi Chiesy i z pewnością... będziecie pod wrażeniem!

 

W załączonych materiałach wideo skróty ostatnich walk Valentiny Shevchenko oraz Henry'ego Cejudo.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie