Nowy sponsor tytularny 1. Ligi siatkarzy

Siatkówka
Nowy sponsor tytularny 1. Ligi siatkarzy
fot. Polska Liga Siatkówki

W sezonie 2019/20 zaplecze Ligi Mistrzów Świata zyskało znakomitego partnera – firmę KRISPOL, która została sponsorem tytularnym rozgrywek. Polska Liga Siatkówki S.A. zajmuje się prowadzeniem rozgrywek 1. Ligi siatkarzy od sezonu 2018/19. Po raz pierwszy w historii zaplecza PlusLigi z meczów można było obejrzeć telewizyjne transmisje w Polsacie Sport, oprawa meczów telewizyjnych była niemal identyczna jak w najwyższej klasie rozgrywkowej.

– Gorąco wierzymy, że przy wsparciu naszego nowego partnera – marki KRISPOL uda nam się poczynić kolejny krok w podnoszeniu jakości i atrakcyjności KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn. Przy udziale takich przyjaciół polskiej siatkówki, jak firma KRISPOL, możemy oczekiwać dalszego rozwoju naszej siatkówki ligowej, a co za tym idzie przyszłych sukcesów naszych reprezentacji – powiedział prezes zarządu PLS S.A. Paweł Zagumny.
 
Z podpisania umowy cieszy się również Grzegorz Ratajczak, Członek Zarządu spółki KRISPOL: – Sport jest na stałe wpisany w nasze DNA i towarzyszy spółce od samego początku. Możemy poszczycić się wspaniałą historią wspierania wielu dyscyplin. Od 14 sezonów współpracujemy z naszą lokalną drużyną KRISPOL Września i z tego jesteśmy szczególnie dumni. Wierzymy, że razem z PLS stworzymy przyjazne warunki do rozwoju polskiej siatkówki ligowej i przyszłych sukcesów zawodników. 
RM, Polska Liga Siatkówki

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze