Powtórka z finału Ligi Mistrzów. Na stadionie w Bratysławie biegała roznegliżowana kobieta (WIDEO)

W Bratysławie znalazła się naśladowczyni Kinsey Wolanski, czyli "bohaterki" finału Ligi Mistrzów. W stolicy Słowacji podczas meczu eliminacji Ligi Europy, w którym Slovan podejmował PAOK Saloniki (1:0) pewna kobieta wbiegła na murawę. Podobnie jak Wolanski, była roznegliżowana...

Po pamiętnym finale Ligi Mistrzów, w którym Liverpool pokonał Tottenham 2:0, poza wynikiem meczu najwięcej mówiło się o incydencie Wolanski. Amerykanka wbiegła na murawę w pierwszej połowie, a sędzia Damir Skomina był zmuszony przerwać rywalizację.

Teraz naśladowczyni niespełna 23-letniej Amerykanki znalazła się w Bratysławie. Na stadionie Tehelné pole w stolicy naszych południowych sąsiadów, pewna kobieta wtargnęła na boisko. Na oczach ponad 20 tysięcy widzów w samym biustonoszu dokonała przebieżki zanim schwytała ją ochrona.

Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy. Stołeczna drużyna pokonała PAOK Saloniki, z występującym od 66. minuty Karolem Świderskim 1:0. Zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry strzelił Myenty Abena.