UFC w Chinach: Pogromca Polaka wskoczył do karty walk

Sporty walki
UFC w Chinach: Pogromca Polaka wskoczył do karty walk
fot. Youtube

Dwóch zawodników na ostatniej prostej pojawiło się w karcie walk gali UFC Fight Night w chińskim Shenzhen. W rozpisce znalazło się miejsce dla dwóch debiutantów - pogromcy Rafała Kijańczuka, mistrza organizacji M-1 Global Khadisa Ibragimova (8-0, 2 KO, 3 SUB) oraz Zhenhonga Lu (16-6-, 8 KO, 4 SUB).

W karcie walk najbliższej gali UFC doszło do dwóch zmian. Z występu w Chinach ze względu na problemy wizowe musiał zrezygnować Jamahall Hill, który miał zmierzyć się z Da Un Jungiem. Miejsce Amerykanina zajął debiutujący w organizacji Khadis Ibragimov. Rosjanin w ostatnim w walce mistrzowskiej w organizacji M-1 Global pokonał w pierwszej rundzie przez nokaut polskiego zawodnika Rafała Kijańczuka.

 

W UFC przed własną publicznością zadebiutuje Zhenhong Lu. Zastąpił kontuzjowanego Brytyjczyka Mike'a Grundy'ego. Chińczyk zmierzy się po raz drugi w karierze z Movsarem Evloevem. W pierwszym pojedynku Rosjanin pokonał Lu decyzją sędziów w 2015 roku jeszcze w organizacji M-1 Global.

 

W walce wieczoru gali UFC Fight Night w Chinach dojdzie do walki mistrzowskiej w kategorii słomkowej. Broniąca tytułu Jessica Andrade zmierzy się z niepokonaną, reprezentantką gospodarzy Weili Zhang.

 

Transmisja gali UFC Fight Night w Shenzhen na sportowych antenach Polsatu.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie