Półfinał Nice 1 Ligi Żużlowej: PGG ROW Rybnik - Unia Tarnów. Transmisja w Polsacie Sport

Żużel
Półfinał Nice 1 Ligi Żużlowej: PGG ROW Rybnik - Unia Tarnów. Transmisja w Polsacie Sport
fot. CyfraSport

W niedzielę 25 sierpnia dojdzie do rewanżowego spotkania PGG ROW Rybnik - Unia Tarnów w półfinale Nice 1 Ligi Żużlowej. Po pierwszej części rywalizacji w Tarnowie, żużlowcy z Rybnika są o krok od awansu do finału. Transmisja meczu PGG ROW Rybnik - Unia Tarnów w Polsacie Sport.

W pierwszym meczu półfinałowym PGG ROW Rybnik wybrał się do Tarnowa, na obiekt, który wcześniej nie był szczęśliwy dla żużlowców ze Śląska. Tym razem rybniczanie od pierwszego biegu prezentowali jednak niesamowitą szybkość, systematycznie powiększając przewagę nad rywalami z Małopolski. Ostatecznie spotkanie skończyło zwycięstwem PGG ROW-u 50:40, a kropką nad i był komplet punktów Kacpra Woryny - kapitana gości.

 

W pierwszym meczu w ekipie z Tarnowa nie zawiódł tylko Wiktor Kułakow, który zdobył 14 punktów w 6 startach. Nie najlepiej prezentował się z kolei Peter Ljung. Drugi najskuteczniejszy zawodnik ligi, przywiózł tylko 8 oczek w sześciu startach. Szwed w rewanżu pojedzie, ale w Unii dojdzie do dwóch zmian. Artura Czaję zastąpi Ernest Koza, a drugim młodzieżowcem obok Mateusza Cierniaka będzie Dawid Rempała.

 

Trener gospodarzy niedzielnego starcia - Piotr Żyto - postawi w rewanżu na tych zawodników, którzy wystąpili w pierwszym meczu w Tarnowie.

 

Składy drużyn

 

Unia Tarnów

1. Victor Kułakow
2. Ernest Koza
3. Artur Mroczka
4. Daniel Kaczmarek
5. Peter Ljung
6. Mateusz Cierniak
7. Dawid Rempała

PGG ROW Rybnik

9. Troy Batchelor
10. Daniel Bewley
11. Siergiej Łogaczew
12. Mateusz Szczepaniak
13. Kacper Woryna
14. Robert Chmiel
15. brak zawodnika

 

Transmisja meczu PGG ROW Rybnik - Unia Tarnów od 14:25 w Polsacie Sport.

psl, Polsat Sport, www.row.rybnik.com.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze