Schalke wyśmiało decyzje arbitra. Lewandowski i spółka pozbawieni rąk

Piłka nożna

W sobotę Bayern Monachium pokonał w szlagierze Bundesligi Schalke 3:0. Wszystkie gole strzelił Robert Lewandowski. Piłkarze z Gelsenkirchen mieli po meczu pretensje do arbitra, który ich zdaniem nie odgwizdał dwóch zagrań ręką "Bawarczyków". Wyraz niezadowolenia Schalke dało na swoim Twitterze, gdzie w zabawny sposób spuentowało całą sytuację.

W drugiej kolejce nowego sezonu Bundesligi doszło do hitowego starcia Bayernu z Schalke. Goście wygrali 3:0, a wszystkie gole strzelił Lewandowski. Polak trafił z rzutu karnego, wolnego, a także z akcji.

Schalke miało swoje okazje, ale brakowało wykończenia. W dwóch przypadkach piłkarze z Gelsenkirchen mieli dużo pretensji do arbitra głównego, który nie odgwizdał dwóch zagrań ręką w polu karnym ekipy z Monachium. Sędzia nie zdecydował się jednak skorzystać z systemu VAR.

Na Twitterze oficjalny amerykański profil Schalke postanowił w prześmiewczy sposób skomentować całą sytuację. Na zmontowanym zdjęciu widać piłkarzy Bayern... bez rąk.


Trzeba przyznać, że kreatywne podejście do sprawy. Schalke po dwóch kolejkach ma na koncie jedynie punkt. "Bawarczycy" zgromadzili cztery oczka. Wszystkie pięć goli w tym sezonie dla monachijczyków strzelił Lewandowski.

WYNIKI I TABELA BUNDESLIGI

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie