Wysoka cena zwycięstwa PSG. Kontuzje Cavaniego i Mbappe!

PSG rozbiło Tuluzę 4:0 w ostatnim niedzielnym meczu 3. kolejki Ligue 1. Na tym kończą się jednak dobre wiadomości. Boisko z powodu kontuzji musieli opuścić Edinson Cavani oraz Kylian Mbappe.

Pierwszy zły moment pojawił się jeszcze przed upływem kwadransa. Cavani poczuł ból po oddaniu jednego ze strzałów. Szybko złapał się za pachwinę, pokazując, że nie jest w stanie kontynuować gry. Zmienił go Eric Maxim Choupo-Moting. Jeszcze przed przerwą z boiska zszedł również Abdou Diallo, którego zastąpił Thiago Silva.

Kolejne fatalne informacje pojawiły sie w drugiej połowie już przy stanie 2:0 dla PSG. Po nieco ponad godzinie murawę opuścił Mbappe. Prawdopodobnie chodzi o ból nogi. Francuskiemu napastnikowi musiał pomóc jeden z klubowych fizjoterapeutów. Za Mbappe wszedł 17-letni Arthur Zagre.

Mecz zakończył się zwycięstwem 4:0. Gole dla gospodarzy strzelili Choupo-Moting (2), Marquinhos, a raz do własnej siatki trafił Mathieu Goncalves.