Pierwszy zły moment pojawił się jeszcze przed upływem kwadransa. Cavani poczuł ból po oddaniu jednego ze strzałów. Szybko złapał się za pachwinę, pokazując, że nie jest w stanie kontynuować gry. Zmienił go Eric Maxim Choupo-Moting. Jeszcze przed przerwą z boiska zszedł również Abdou Diallo, którego zastąpił Thiago Silva.

Kolejne fatalne informacje pojawiły sie w drugiej połowie już przy stanie 2:0 dla PSG. Po nieco ponad godzinie murawę opuścił Mbappe. Prawdopodobnie chodzi o ból nogi. Francuskiemu napastnikowi musiał pomóc jeden z klubowych fizjoterapeutów. Za Mbappe wszedł 17-letni Arthur Zagre.

Mecz zakończył się zwycięstwem 4:0. Gole dla gospodarzy strzelili Choupo-Moting (2), Marquinhos, a raz do własnej siatki trafił Mathieu Goncalves.