Carlitos znalazł nowy klub? Napastnik blisko... Bliskiego Wschodu

Piłka nożna
Carlitos znalazł nowy klub? Napastnik blisko... Bliskiego Wschodu
fot. Cyfrasport

Carlitos w każdej chwili może odejść z Legii Warszawa. Wicemistrz Polski oraz klub ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich Al Wahda prowadzą zaawansowane rozmowy i niewykluczone, że Hiszpan wkrótce zostanie zaprezentowany jako nowy zawodnik drużyny z Abu Zabi. Informację przekazał Tomasz Włodarczyk z Przeglądu Sportowego na Twitterze.

Cały czas trwają spekulacje na temat przyszłości Carlitosa w Legii Warszawa. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, piłkarz ma trafić do jednego z klubów na Bliskim Wschodzie. W ostatnich miesiącach zainteresowanie Carlitosem wykazywał klub ze stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Al Wahda - podaje dziennikarz Przeglądu Sportowego Tomasz Włodarczyk.

 

Carlitos znalazł się poza kadrą Legii Warszawa na niedzielny mecz z ŁKS-em. Aleksandar Vuković, trener Legii stwierdził, że Hiszpan miał grać przeciwko drużynie z Łodzi od pierwszej minuty, ale ostatecznie napastnik nie zasiadł nawet na ławce rezerwowych z powodów osobistych.

 

 

Legia pozyskała Carlitosa latem 2018 roku z Wisły Kraków, za raptem 450 tys. euro. W kontrakcie zawodnika znalazł się zapis gwarantujący krakowskiemu klubowi 30 procent z kolejnego transferu.

 

Hiszpan w dwa sezony zdobył na boiskach ekstraklasy 43 bramki i zanotował 14 asyst. Był najlepszym piłkarzem ligi i królem strzelców.

 

WYNIKI I TABELA PKO EKSTRAKLASA

JA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie