Trener Olimpii Grudziądz: To nie jest odpowiedni czas na sprzedaż Alvesa

Piłka nożna

Potwierdziły się doniesienia mówiące o tym, że gwiazda Fortuna 1 Ligi, Tiago Alves odejdzie z Olimpii Grudziądz. Rozczarowania tym faktem nie ukrywa szkoleniowiec beniaminka zaplecza PKO Ekstraklasy, Mariusz Pawlak.

Opiekun grudziądzkiego zespołu był gościem poniedziałkowego magazynu Fortuna 1 Ligi. W rozmowie z Marcinem Feddkiem zaznaczył, że odejście czołowego piłkarza jakim był Alves, nastąpiło w złym momencie.

 

- Ja zawsze podpiszę się pod transferem zawodnika, jeśli to jest przygotowane i jest odpowiedni czas. Jeśli chodzi o sprzedaż Alvesa, to ten czas odpowiedni nie jest. Zresztą parę dni temu miałem informację z klubu, że Tiago nie będzie sprzedany ze względu na to, że daje nam statystyki, możliwości gry, którą preferuje zespół. Stało się jak się stało. Dowiedziałem się o tym po fakcie, w piątek o 20:00 i na pewno noc była ciężka. Myślę, że dla Tiago też, aczkolwiek w sobotniej rozmowie ze mną powiedział, że zagra dla zespołu i dla trenera, bo stawiałem na niego - zaznaczył Pawlak.

 

Alves trafił do Grudziądza w sezonie 2018/2019. W tym sezonie Fortuna 1 ligi zdążył rozegrać sześć spotkań, w których strzelił trzy gole. Wszystko wskazuje na to, że 23-letni Portugalczyk trafi do Piasta Gliwice. Olimpia z bilansem dwóch zwycięstw oraz czterech porażek zajmuje 16. miejsce w tabeli.

 

WYNIKI I TABELA FORTUNA 1 LIGI

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze