UFC: "Najnudniejsza" walka gwiazd? Powraca antybohater spektakularnego nokautu!

Sporty walki

W walce wieczoru gali UFC Fight Night w Singapurze dojdzie do starcia Bena Aksrena (19-1-1NC, 6 KO, 6 SUB) z Demianem Maią (27-9, 3 KO, 13 SUB). Konfrontacja dwóch klasowych grapplerów, którzy nie rozpieszczają atrakcyjnością swoich walk? Na papierze nie wygląda to na zapowiedź widowiskowego starcia, ale w praktyce może być zupełnie inaczej! Gala w Singapurze odbędzie się 26 października. Transmisja wszystkich wydarzeń największej organizacji MMA na świecie na sportowych antenach Polsatu.

O tym starciu mówiło się od wielu tygodni i ostatecznie szef organizacji Dana White potwierdził oficjalnie pojedynek. W walce wieczoru gal UFC Fight Night w Singapurze zmierzą się Ben Aksren oraz Demian Maia. Pojedynek tradycyjnie zaplanowany jest na dystans pięciorundowy.

 

Askren powróci do oktagonu po pierwszej porażce w karierze. Porażce bardzo bolesnej. Każdy fan wszechstylowej walki wręcz z pewnością widział fantastyczną akcję kolanem Jorge Masvidala, po której już 5. sekundzie rywalizacji pojedynek na gali UFC 239 został przerwany. Wcześniej w swoim rekordzie w UFC "Funky" zapisał wygraną z Robbiem Lawlerem.

 

W trzecim pojedynku dla największej organizacji MMA na świecie były zapaśnik zmierzy się z doskonałym parterowcem w osobie Mai. Brazylijczyk po trzech porażkach z rzędu w tym roku powrócił udanie na zwycięską ścieżkę. 41-letni zawodnik pokonał Lymana Godda oraz Anthony Rocco Martina i serią dwóch wygranych przystąpi do konfrontacji z Askrenem.

 

Obaj zawodnicy są niezwykle konsekwentni w swoich oktagonowych poczynaniach. Zarówno Askren, jak i Maia, uwielbiają sprowadzać walkę do parteru i tam zaznaczać swoją przewagą czy kończyć pojedynku. Który z nich w bezpośredniej konfrontacji okaże się sprytniejszy i znajdzie spokój na oszukanie przeciwnika? Gala w Singapurze odbędzie się 26 października w Singapore Indoor Stadium w Kallang.

 

Transmisja wszystkich gal UFC na sportowych antenach Polsatu.

 

W załączonym materiale wideo nokaut Masvidala na Askrenie z UFC 239!

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie