KSW 50: Poważne oskarżenia Parke'a w kierunku najlepszego polskiego klubu MMA!

Sporty walki

Gala KSW 50 zbliża się wielkimi krokami. Obecność w rozpisce Normana Parke'a (27-6-1-1NC, 4 KO, 12 SUB) zawsze jest gwarancją wielkich emocji także przed walką. Tym razem jest podobnie. Irlandczyk z Północy postanowił zaatakować nie tylko kolejnego rywala Mariana Ziółkowskiego (21-7-1-1NC, 5 KO, 12 SUB), ale cały klub Berkut WCA Fight Team Warszawa.

Parke rusza do medialnej ofensywy i nie jest to żadnym zaskoczeniem. Irlandczyk z Północy zasłynął już zdolnościami do zwracania na siebie uwagi. Tym razem jego celem stał się nie tylko najbliższy rywal, ale również jego najbliższe otoczenie, a dokładniej najlepszy polski klub 2018 roku (red. nagroda Heraklesy za 2018 rok) Berkut WCA Fight Team.

 

- Do gali pozostały niecałe dwa tygodnie. To będzie na pewno twarda walka, cóż, także kolejna walka z gościem na specjalnych suplementach jak zwykle tutaj. Wszyscy, którzy lubią "sosy", zostaną obnażeni. Wiem, co oni tam w WCA biorą - napisał Irlandczyk na Twitterze.

 

Parke błyskawicznie w odpowiedzi otrzymał wiadomość od Artura Ostaszewskiego, założyciela grupy Shocker MMA oraz menadżera Ziółkowskiego.

 

- Dobra próba, Norman. Z przykrością dla ciebie, Marian jest czystym gościem w tej grze. Tym razem chybiłeś - napisał Ostaszewski.

 

Odpowiedź Parke'a była równie szybka.

 

- Wiedziałem Artur, że będziesz czuł się zaatakowany. Wiem, na jakich specjalnych suplementach oni są. Może KSW wprowadzi testy na te specjalne suplementy - odpisał jeszcze szybciej Irlandczyk z Północy.

 

Z pewnością oskarżenia rzucone w kierunku warszawskiego klubu nie przypadły do gustu reprezentantom Berkut WCA Fight Team. Ciekawe, czy swoje wypowiedzi i publikacje w mediach społecznościowych konsultował z przedstawicielami klubu Ankos MMA Poznań, w którym przygotowuje się do najbliższej walki? Z pewnością sposób narracji zaserwowany przez Parke'a wnosi "trash talk" w polskim MMA na nieco inny poziom...

 

Walka Parke vs Ziółkowski będzie jednym z głównych wydarzeń nadchodzącej gali KSW 50. Już 14 września w stawce pojedynku Irlandczyka z Północy z Polakiem znajdzie się pas tymczasowego mistrza wagi lekkiej.

 

Aktualizacja:

 

Parke na Twitterze zaznaczył, że nie chciał urazić całego warszawskiego klubu. Użył przy tym nazwy WFC zamiast WCA. Nie wiemy jednak, czy to przypadkowy błąd, czy kolejne medialne gierki zawodnika. Ah, ten Irlandczyk z Północy...

 

W załączonych materiałach wideo skróty ostatnich walk Normana Parke oraz Mariana Ziółkowskiego.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie