Magazyn MLS: Grad goli w derbach Los Angeles. Przybyłko z kolejnym golem. Transmisja na Polsatsport.pl

Spośród wszystkich spotkań ostatniej kolejki MLS najbardziej atrakcyjny wydawał się pojedynek gigantów z "Miasta Aniołów". Starcie Los Angeles FC z LA Galaxy obfitowało w piękne bramki, walkę o każdą piłkę oraz emocję do ostatniej minuty. Mecz zakończył się remisem 3:3 a dwa gole strzelił Zlatan Ibrahimovic. W innym meczu Philadelphia Union wygrała z DC United 3:1. Jedną z bramek dla gospodarzy zdobył Kacper Przybyłko. Premiera magazynu MLS w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

"Strzelanina" w derbach LA rozpoczęła się już w drugiej minucie. Bramkę zdobył niezawodny Ibrahimovic. Gospodarze szybko odpowiedzieli bramką wyrównującą Latifa Blessinga już dziesięć minut później. To tylko podrażniło piłkarzy Galaxy, ponieważ w 15. i 16. minucie podopieczni Guillermo Schelotto strzelili dwie bramki za sprawą Ibrahimovica oraz Cristiana Pavona. Piłkarze Los Angeles FC dzielnie walczyli, aby nie przegrać tego meczu i w 45. minucie drugą bramkę strzelił Blessing. W 53. minucie piłkarze dopięli swego. Do wyrównania doprowadził lider klasyfikacji strzelców Carlos Vela.

W tabeli Konferencji Zachodniej liderem jest Los Angeles FC nad Real Salt Lake oraz Seattle Sounders. Galaxy zajmuje czwarte miejsce ze stratą 20. punktów.

Świadkami ciekawego widowiska byli kibice w Filadelfii, gdzie miejscowy Union podejmował DC United. W składzie wicelidera Konferencji Wschodniej nie mogło zabraknąć najlepszego strzelca Kacpra Przybyłki. Polak otworzył wynik spotkania już w piątej minucie. Gospodarze strzelili jeszcze dwa gole przed przerwą i do szatni schodzili w doskonałych nastrojach. W drugiej połowie podopieczni Jima Curtina nie zdołali po raz czwarty pokonać bramkarza rywali. Za to drużyna z Waszyngtonu zdobyła bramkę honorową w 56. minucie.

Philadephia Union po minionej kolejce zrównała się ilością punktów z liderem Konferencji Wschodniej Atlantą United. Jednak aktualni mistrzowie MLS mają jeden mecz zaległy.

Premiera magazynu MLS w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl. Początek od godziny 22:00.

Transmisje meczów MLS na sportowych kanałach Polsatu. Podsumowanie każdej kolejki we wtorkowym magazynie MLS.