ME siatkarek 2019: Portugalia – Belgia. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Przed nami piąty dzień zmagań na mistrzostwach Europy siatkarek. Choć Polki pauzują, w grupie B zostaną rozegrane dwa spotkania. W pierwszym z nich zmierzą się reprezentacje Portugalii oraz Belgii. Relacja na żywo z meczu Portugalia – Belgia na Polsatsport.pl od godziny 18.00.

Faworytkami pierwszego wtorkowego starcia będą reprezentantki Belgii. Zmagania na tegorocznych mistrzostwach Europy rozpoczęły one od zwycięstwa 3:0 nad Ukrainą, następnie – również w trzech odsłonach – ograły Słowenię. Z Włoszkami przegrały 0:3, ale ewentualne zwycięstwo nad Portugalią zapewni im miejsce w czołowej czwórce grupy B, co oznacza awans do 1/8 finału.
 
Siatkarki Portugalii debiutują w finałach mistrzostw Europy. W dotychczasowych meczach płaciły frycowe, gładko ulegając reprezentacji Italii, następnie Polsce, a potem Słowenii. Jedynie w dwóch pierwszych partiach meczu ze Słowenkami podopieczne trenera Jose Francisco Santosa były w stanie dobrnąć do granicy dwudziestu oczek. W trzecim przegrały jednak 9:25 i wciąż czekają nie tylko na pierwszy wygrany mecz, ale i pierwszego zwycięskiego seta na ME.
 
Relacja na żywo z meczu Portugalia – Belgia na Polsatsport.pl we wtorek 27 sierpnia od godziny 18.00.
RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie