Raport Kołtonia z Monako: Mam nadzieję, że delegacja Legii tu zawita

- Mam nadzieję, że w piątek zawita tutaj delegacja Legii, aby uczestniczyć w ceremonii losowania fazy grupowej Ligi Europy - powiedział Roman Kołtoń, który przebywa w Monako, gdzie w czwartek oraz piątek odbędą się losowania fazy grupowej odpowiednio Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy.

W czwartkowy wieczór przekonamy się, czy dzień później do Księstwa Monako zawitają przedstawiciele Legii Warszawa. Wicemistrzowie Polski zmierzą się w rewanżowym meczu czwartej rundy kwalifikacyjnej do Ligi Europy z Glasgow Rangers. W pierwszym starciu padł bezbramkowy remis.

 

- Mecz o Superpuchar krąży po całej Europe, natomiast w Monako tradycyjnie odbywa się spotkanie pod koniec sierpnia, aby rozlosować rozgrywki grupowe Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Podróżując samolotem z Warszawy do Nicei spotkałem właściciela i prezesa Legii, Dariusza Mioduskiego. Mieliśmy okazję porozmawiać o teraźniejszości i przyszłości warszawskiego klubu. Dariusz Mioduski jest pełen optymizmu co do występu Legii w Glasgow. Bez względu na to co się stanie, bardzo liczy, że Legia rozwinie się w tym sezonie. Przyleciał do Nicei, a potem do Monte Carlo, ale oczywiście w czwartek podróżuje do Szkocji, aby towarzyszyć zespołowi w tym decydującym starciu. Mam nadzieję, że w piątek zawita tutaj delegacji Legii, aby uczestniczyć w ceremonii losowania fazy grupowej Ligi Europy - przyznał Kołtoń.

 

Zanim odbędzie się ceremonia losowania fazy grupowej Ligi Europy, to dzień wcześniej kibiców czekają emocje związane z innymi wydarzeniami, które powinny elektryzować pasjonatów futbolu.

 

- W czwartek odbędzie się losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów oraz rozstrzygnie się kto zostanie piłkarzem sezonu w Europie. W trójce jest Virgil van Dijk, Leo Messi i Cristiano Ronaldo. Nie wierzę w zwycięstwo Ronaldo. To jest wielkie pytanie. Van Dijk czy Messi piłkarzem sezonu? Odpowiedź w czwartek, a ja mam nadzieję, że delegacja Legii w piątek zawita do Forum Girmaldi - skwitował dziennikarz Polsatu Sport.

 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI EUROPY

 

Raport Kołtonia w załączonym materiale wideo. Ceremonie losowania faz grupowych Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy odpowiednio w czwartek o godz. 18:00 w Polsacie Sport Extra oraz w piątek o godz. 13:00 w Polsacie Sport

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2019/2020 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.

Zobacz także:
Podziel się:
Skomentuj:
pobierz aplikację pobierz aplikację
Polsat Sport
Najnowsze wiadomości sportowe z kraju i ze świata!
zamknij