Piłka nożna

Sneijder zakończył karierę i bardzo przytył....

Ostatnim przystankiem w bogatej karierze holenderskiego pomocnika był katarski Al-Gharafa. Wcześniej bronił on barw między innymi Realu Madryt, Interu Mediolan oraz Galatasaray. Od oficjalnej decyzji o zakończeniu piłkarskiej kariery minęło zaledwie kilkanaście dni, a 35-latek został przyłapany przez kamery telewizyjne na stadionie w Utrechcie.
 
 
Daleko było mu do sportowej sylwetki. W oczy mógł rzucić się okazały brzuch byłego piłkarza. Widać, że Holender błyskawicznie zapomniał o sportowej diecie, oddając się przyjemnościom życia codziennego. Jeszcze pod koniec czerwca media poinformowały o aresztowaniu byłego piłkarza, który przesadził z alkoholem.
 
Nie ujmuje to jednak usług Sneijderowi, który został wskazany przez organizację UEFA do losowania zespołów przydzielanych do kolejnych grup Champions League.
 
- Nie poznacie go państwo dzisiaj! Przyglądaliśmy się uważnie na czerwonym dywanie: on czy nie on?! - zapowiadali wejście Holendra na scenę komentujący wydarzenie Tomasz Smokowski oraz Mateusz Borek. Okazało się jednak, że w garniturze bardzo przypominał zawodnika, którego zdążyliśmy dobrze poznać na murawie.
 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.