US Open: Linette/Świątek - Strycova/Hsieh. Relacja i wynik na żywo

Magda Linette i Iga Świątek w sobotę rozegrają mecz drugiej rundy debla podczas wielkoszlemowego US Open. Polki staną przed nie lada wyzwaniem. Ich rywalkami będą rozstawione z numerem drugim Barbora Stryvoa i Su-Wei Hsieh.

Linette i Świątek do tej pory nie grały razem, więc ich debiut wypadł bardzo obiecująco. W pierwszej rundzie wyeliminowały znacznie bardziej doświadczone Bethanie Mattek-Sands i CoCo Vandeweghe, wygrywając 3:6, 6:3, 7:5.

Czas na jeszcze trudniejsze zadanie. Takim będzie mecz z parą Strycova/Hsieh. Rywalki Polek w pierwszej rundzie nie miały większych problemów z wyeliminowaniem Lauren Davis i Marii Sanchez. Wygrały 6:4, 6:1. Całe spotkanie trwało 61 minut.

Warto przypomnieć, że Strycova i Hsieh w połowie lipca triumfowały w innym wielkoszlemowym turnieju - Wimbledonie.

Relacja na żywo z meczu Linette/Świątek – Strycova/Hsieh na Polsatsport.pl od godziny 17:00.