Kibic poprosił Kłosa o wspólne zdjęcie i... się oświadczył

Siatkówka
Kibic poprosił Kłosa o wspólne zdjęcie i... się oświadczył
fot. CyfraSport

Nieoczekiwana historia z kibicem w roli głównej spotkała w niedzielny poranek Karola Kłosa. Reprezentant Polski został poproszony o wspólne zdjęcie, a fan wykorzystał ten moment, aby oświadczyć się swojej partnerce!

Kłos nie mógł się spodziewać takiego obrotu spraw! Wracając do domu z treningu doświadczył sceny niczym z filmu, o której opowiedział na Twitterze.
 
Jeden z kibiców poprosił go o zdjęcie, a chwilę później wyciągnął pierścionek i oświadczył się partnerce w obecności siatkarza. W takim towarzystwie nie wypadało odmówić!
 
- Wracam z treningu, w skarpecie i w klapkach, klasyk! Podchodzi Mężczyzna i pyta czy może zdjęcie. Wyciąga pudełko na biżuterię... mówi do mnie: "Panie Karolu, to jest kobieta mojego życia i chciałbym się jej w pana obecności oświadczyć". Klęka, kobieta w płacz, ja w szoku. Powiedziała TAK! - napisał reprezentant Polski. Zdjęcie oczywiście zostało zrobione.
 
 
Reprezentacja Polski jest w trakcie przygotowań do zbliżających się mistrzostw Europy. Jedna z najważniejszych siatkarskich imprez tego roku rozpocznie się już 12 września, a środkowy PGE Skry Bełchatów jest w gronie powołanych.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze