Gwiazda siatkarskiej reprezentacji USA bez klubu! Wszystko przez kontuzję

Siatkówka
Gwiazda siatkarskiej reprezentacji USA bez klubu! Wszystko przez kontuzję
fot. PAP

Jak poinformowała oficjalna strona Dinamo Moskwa, kontrakt z Taylorem Sanderem został rozwiązany. Wszystko ze względu na poważną kontuzję barku amerykańskiego siatkarza, której nabawił się podczas turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich.

Według oficjalnego komunikatu, Sander nie zagra w Dinamie Moskwa w sezonie 2019/2020, gdyż lada chwila przejdzie skomplikowaną operację. Pierwotnie próbowano rehabilitować bark, jednak najnowsza diagnoza wykazała, że nie obejdzie się bez zabiegu. Przyjmujący straci więc całe rozgrywki, a do pełni zdrowia powinien dojść na przyszłoroczne igrzyska, lecząc się w ojczyźnie.

 

"Dinamo żałuje, że umowa nie wejdzie w życie z powodu kontuzji zawodnika i życzy mu pomyślnego powrotu do zdrowia po operacji" - napisano na stronie.

 

 

27-latek w trakcie swojej kariery reprezentował barwy między innymi chińskiego Beijing Volleyball, włoskiej Cucine Lube Civitanovy, a ostatnio brazylijskiej ekipy Sada Cruzeiro. Jako reprezentant USA sięgnął po brązowy medal podczas igrzysk olimpijskich w 2016 roku. Wraz z kolegami zajął także trzecie miejsce na zeszłorocznych mistrzostwach świata, pokonując w meczu o brąz Serbię (3:1).

BS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze