Konferencja reprezentacji Polski. Transmisja w Polsat Sport News i na Polsatsport.pl

Piłka nożna
Konferencja reprezentacji Polski. Transmisja w Polsat Sport News i na Polsatsport.pl
fot. PAP

Na czwartek zaplanowano konferencję prasową reprezentacji Polski. Spotkanie z dziennikarzami będzie poświęcone zbliżającym się meczom eliminacji ME 2020 ze Słowenią i Austrią. Transmisja konferencji od godziny 17:30 w Polsat Sport News i na Polsatsport.pl.

W zgrupowaniu reprezentacji Polski nie bierze udziału napastnik Napoli, Arkadiusz Milik. Powodem absencji napastnika Napoli są kłopoty zdrowotne. 

 

Również Kamil Glik ma problemy ze zdrowiem. Obrońca AS Monaco wciąż nie trenuje z reprezentacją Polski. O problemach Glika Brzęczek mówił już w poniedziałek. Kapitan klubu z Księstwa, który przyleciał na zgrupowanie z urazem mięśniowym, pojechał wówczas z lekarzem na badania. Później przechodził zabiegi rehabilitacyjne. Sztab kadry miał nadzieję, że wkrótce dołączy do zajęć z kolegami, ale doświadczony piłkarz wciąż z nimi nie trenuje.

 

Pozostali piłkarze są zdrowi. W środę z kadrą na stadionie Polonii Warszawa trenował już normalnie Grzegorz Krychowiak. 

 

Kadrowicze wylecą do Lublany w czwartkowe przedpołudnie, gdzie następnego dnia zagrają ze Słowenią. Powrót do Polski przewidziany jest bezpośrednio po meczu. Kolejne dwa dni trener Brzęczek i jego podopieczni spędzą na przygotowaniach do spotkania z Austrią na PGE Narodowym w Warszawie, które odbędzie się 9 września również o 20:45.

 

Po czterech rozegranych spotkaniach Polacy mają komplet punktów na koncie. Drużyna Jerzego Brzęczka pokonała Austrię (1:0), Łotwę (2:0), Macedonię (1:0) i Izrael (4:0). Drugie miejsce w tabeli zajmują piłkarze z Izraela z siedmioma punktami, a na trzeciej lokacie są Austriacy z sześcioma oczkami.

 

Transmisja meczu Słowenia - Polska w Polsacie Sport. 

 

WYNIKI I TABELE EL. EURO 2020

JA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze