Fortuna 1 Liga: Chojniczanka - Stomil Olsztyn. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Pierwszym sobotnim meczem na boiskach Fortuna 1 Ligi będzie starcie Chojniczanki Chojnice ze Stomilem Olsztyn. Spotkanie zapowiada się bardzo interesująco, gdyż oba zespoły bardzo liczą na wygraną. Relacja na żywo z meczu Chojniczanka - Stomil na Polsatsport.pl.

Kolejne domowe spotkanie rozegra Chojniczanka, która jednak nie wykorzystuje atutu własnego boiska i znajduje się w strefie spadkowej. Do tej pory drużyna z Chojnic na Mickiewicza wygrała tylko 1 z 5 spotkań. Stomil Olsztyn z kolei w tych rozgrywkach udowodnił, że może punktować także na wyjazdach, kiedy to wygrał w Opolu i zremisował w Głogowie.

 

Historia starć obu drużyn przemawia na korzyść Chojniczanki. Z dotychczasowych 12 meczów zespół z Chojnic wgrał sześć, remisem kończyły się trzy rywalizację i tyle samo razy wygrywała „Duma Warmii”. W Stomilu występuje obecnie Bartłomiej Niedziela, który grał w Chojniczance w latach 2014–2017. Podczas swojej kariery w Chojnicach, strzelił 5 goli w 72 spotkaniach.

 

Tylko pięć meczów 8. kolejki Fortuna 1 Ligi odbędzie się w wyznaczonym terminie 6-8 września. Pozostałe cztery, z udziałem m.in. lidera i wicelidera, przełożono na 18 września, a powodem są powołania zawodników do reprezentacji narodowych. Nie zagra nikt ze ścisłej czołowej. Prowadzący w tabeli zespół PGE FKS Stal Mielec dopiero za niespełna dwa tygodnie podejmie GKS Tychy.

 

Relacja na żywo z meczu Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn na Polsatsport.pl. Początek od godziny 14:45.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie