Wnioski po Słowenii i analiza Austrii. Cafe Futbol z PGE Narodowego

Piłka nożna
Wnioski po Słowenii i analiza Austrii. Cafe Futbol z PGE Narodowego

Po niespodziewanej porażce ze Słowenią 0:2 reprezentacja Polski wraca na PGE Narodowy i w drugim wrześniowym spotkaniu eliminacji mistrzostw Europy 2020 zmierzy się z Austrią. Dzień przed tym meczem również na największym polskim stadionie odbędzie się specjalne wydanie Cafe Futbol. Transmisja w niedzielę od godziny 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W piątek reprezentacja Polski przegrała w Lublanie 0:2. Była to pierwsza porażka piłkarzy Jerzego Brzęczka w tych eliminacjach. Co więcej, Polacy stracili pierwsze bramki w kwalifikacjach. Po słabym występie Biało-Czerwonych humory w polskiej kadrze nie mogą być najlepsze. Nasi reprezentanci spróbują je poprawić w poniedziałek, kiedy to w Warszawie zmierzą się z Austrią.

W pierwszym meczu obu ekip Polacy wygrali 1:0 po golu Krzysztofa Piątka. Austriacy zaczęli te eliminacje fatalnie, gdyż kilka dni po porażce z Polską ulegli Izraelowi 2:4. Później jednak podopieczni Franco Fody wygrali trzy spotkania z rzędu i wskoczyli na drugą pozycję w grupie G. Do Polski tracą trzy punkty i zapewne właśnie po komplet oczek przyjadą do Warszawy.

Mecz na PGE Narodowym w poniedziałek, a dzień wcześniej również w tym samym miejscu odbędzie się Cafe Futbol. Gośćmi Bożydara Iwanowa będą Roman Kołtoń, Tomasz Hajto oraz Artur Wichniarek. Ten ostatni komentował mecz ze Słowenią.

Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Od około 12.25 dogrywka Cafe Futbol na Polsatsport.pl.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze