Arnautović: Byliśmy lepszym zespołem

Piłka nożna

- Poniekąd jesteśmy zadowoleni z tego wyniku, ale z drugiej strony czujemy się rozczarowani, ponieważ uważam, że byliśmy lepszym zespołem - ocenił bezbramkowy remis z Polską napastnik Austrii Marko Arnautović. W rozmowie z Marcinem Feddkiem Austriak wypowiedział się też o przebiegu meczu oraz skomentował postawę Łukasza Fabiańskiego.

Marcin Feddek: Jesteście zadowoleni z tego remisu?

 

Marko Arnautović: Poniekąd tak, ale z drugiej strony czujemy się rozczarowani, ponieważ uważam, że byliśmy lepszym zespołem. Mieliśmy kilka świetnych szans. Polacy grali defensywnie i czekali na kontrataki. Musieliśmy być ostrożni, ponieważ ich poczynania ofensywne były bardzo groźne. Generalnie jesteśmy zadowoleni, ale chcieliśmy zdobyć trzy punkty, mieliśmy szanse, jednak Łukasz Fabiański dobrze się spisał.

 

Jak oceniłbyś postawę polskiego bramkarza, Twojego byłego kolegi klubowego?

 

To fantastyczna osoba i świetny bramkarz. Zawodnicy z kadry pytali mnie o niego. Ma za sobą niesamowity sezon. Świetnie grał w poprzednim sezonie w West Ham United. Zasłużył, aby być pierwszym bramkarzem w reprezentacji Polski. Mam nadzieję, że będzie kontynuował swoją dobrą grę w klubie. Życzę mu wszystkiego najlepszego.

 

Cała rozmowa dostępna w załączonym materiale wideo.

 

WYNIKI I TABELE ELIMINACJI EURO 2020

Marcin Feddek, JA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze