Przedstawiciele Babilon MMA oraz Fight Exclusive Night połączyli mistrzowskie siły. Pierwszym efektem współpracy obu organizacji jest bezpośrednia konfrontacja czempionów kategorii piórkowej. Do pojedynku dojdzie podczas gali Babilon MMA 10, która odbędzie się 26 października w Kopalni Soli w Wieliczce.

 

Bohaterowie walki wieczoru Daniel Rutkowski oraz Adrian Zieliński spotkali się po raz pierwszy na oficjalnej konferencji prasowej. Zgodnie z tradycją podczas takiego wydarzenia nie mogło zabraknąć wymiany spojrzeń podczas "face to face".

 

- Zazwyczaj moi rywale są więksi, ale faktycznie w tym wypadku musiałem zerknąć w górę, aby spojrzeć mu w oczy. Zobaczymy, czy to mu pomoże. Ja dam z siebie wszystko, aby dać kibicom naprawdę dobre widowisko - mówił Rutkowski po spotkaniu z Zielińskim.

 

- Mam już dwa pasy mistrzowskie w domu i nawet próbowałem sprawdzić, jak to będzie zawiesić dwa jednocześnie po zakończonym pojedynku. Trzymajcie kciuki, bo szykuje się naprawdę kapitalne widowisko - ocenił Zieliński.

 

W załączonym materiale wideo spotkanie "face to face" Rutkowski - Zieliński oraz rozmowy z zawodnikami.