ME siatkarzy 2019: Portugalia - Włochy. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W czwartek przygodę na mistrzostwach Europy zacznie jeden z pretendentów do mistrzowskiego tytułu, naszpikowana gwiazdami reprezentacja Włoch. Italia w ramach grupy A zmierzy się z Portugalią i jest murowanym faworytem do zwycięstwa. Relacja i wynik na żywo z meczu Portugalia - Włochy od godz. 17:05.

Włosi ponownie stoją wysoko w hierarchii kandydatów do strefy medalowej mistrzostw Europy, jednak od wielu lat trwa wielka niemoc potężnego siatkarsko narodu. Podopieczni Gianlorenzo Blenginiego będą musieli udowodnić, że są mocni nie tylko na papierze.
 
Los przydzielił im świetną szansę dobrego wejścia w turniej, bowiem ich rywalem będzie nisko notowana reprezentacja Portugalii.
 
- Mistrzostwa Europy to turniej, na którym bardzo nam zależy m.in. ze względów historycznych. Nasi poprzednicy grający w barwach Italii radzili sobie bardzo dobrze, więc chcemy podtrzymać ten trend. Nasza drużyna jest zjednoczona w dążeniu do jednego celu, dlatego musimy być pewni siebie - powiedział kapitan sześciokrotnych mistrzów Starego Kontynentu, Ivan Zaytsev.
 
Relacja i wynik na żywo z meczu Portugalia - Włochy od godz. 17:05.
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie