ME siatkarzy 2019: Rumunia - Włochy. Relacja i wynik na żywo

Niedziela będzie kolejnym dniem zmagań siatkarzy podczas mistrzostw Europy. W grupie A reprezentacja Rumunii zmierzy się z Włochami. Relacja i wynik na żywo tego spotkania od godziny 14:00 na Polsatsport.pl.

Po dwóch seriach gier obie drużyny znajdują się w zdecydowanie odmiennych nastrojach. Włosi, choć niespodziewanie stracili seta w meczu z Grecją, ostatecznie wygrali to spotkanie 3:1. Dopisali tym samym do swojego bilansu drugie zwycięstwo podczas mistrzostw. Wcześniej pokonali bowiem Portugalię (3:0).

Z kolei Rumunia jeszcze... nie wygrała seta. Zawodnicy tej reprezentacji najpierw przegrali z Francją (0:3), a następnie, po nieco bardziej wyrównanym starciu, musieli uznać wyższość Bułgarii (0:3). Czy w trzeciej kolejce uda im się sprawić sensację i pokonają faworyzowaną Italię?

Relacja i wynik na żywo meczu Rumunia - Włochy od godziny 14:00 na Polsatsport.pl.