Raz a dobrze! Polski rozgrywający efektownie dobił rywali w ostatniej akcji seta

Rozgrywający Marcin Komenda w meczu Holandia – Polska nie przebywał na parkiecie zbyt długo. Gdy się już jednak pojawił, w efektowny sposób zaznaczył swą obecność.

Trener Vital Heynen wpuścił Komendę na zagrywkę w ostatniej akcji drugiego seta. Drugi rozgrywający polskiej ekipy zaskoczył rywali zagrywką, ustalił wynik tej partii na 25:18 i... na tym zakończył się jego udział w tym spotkaniu.

Polscy siatkarze pewnie pokonali w Rotterdamie Holandię 3:0 (25:19, 25:18, 25:19). W swym drugim występie w mistrzostwach Europy 2019 odnieśli drugie zwycięstwo. W kolejnych spotkaniach w grupie D zmierzą się z Czechami, Czarnogórą i Ukrainą. Miejmy nadzieję, że Komenda dostanie w tych meczach więcej szans na zaprezentowanie swych umiejętności.