Łzy Ronaldo w trakcie wywiadu. "Czuję smutek" (WIDEO)

Piłka nożna
Łzy Ronaldo w trakcie wywiadu. "Czuję smutek" (WIDEO)
fot. PAP

Cristiano Ronaldo udzielił niedawno wywiadu, który okazał się dla niego bardzo emocjonalny. W programie Good Morning Britain piłkarz Juventusu wypowiedział się na temat swojego zmarłego ojca.

Ojciec Ronaldo zmarł w 2005 roku, a więc zanim jego syn stał się gwiazdą światowego futbolu. CR7 żałuje, że jego tata nie mógł doświadczyć sukcesów jakie osiągnął w kolejnych latach. W trakcie wywiadu nie był w stanie powstrzymać płaczu.

 

- Mój smutek jest o tyle większy, kiedy uświadamiam sobie, że mój ojciec nigdy nie widział tego, co udało mi się osiągnąć. Nigdy nie widział jak odbieram nagrody. Moja rodzina, moja mama, moi bracia, nawet mój starszy syn byli tego świadkami, ale nie mój ojciec. On nie widział niczego - powiedział Portugalczyk.

 

Były piłkarz Realu Madryt wypowiedział się także na temat oskarżeń o gwałt. - Nie jest łatwo, kiedy bawią się twoją godnością. Mam dziewczynę, dzieci. Jest trudno, kiedy widzisz jak mają wątpliwości co do twojej szczerości. Pewnego dnia oglądałem z moją dziewczyną telewizję, kiedy zaczęli o tym mówić. Słyszałem, że moje dzieci schodzą po schodach. Szybko zmieniłem kanał, bo poczułem wstyd - zaznaczył Ronaldo.

 

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze