ME siatkarzy 2019: Polska - Czechy. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Po dwóch meczach w Rotterdamie reprezentacja Polski pozostaje niepokonana. W poniedziałek Biało-Czerwoni staną do walki o trzeci triumf na mistrzostwach Europy. Rywalem będzie ekipa z Czech, która zajmuje aktualnie trzecie miejsce w tabeli grupy D. Czy Polacy wyjdą zwycięsko z kolejnej rywalizacji? Relacja na żywo i wynik meczu Polska - Czechy na Polsatsport.pl.

Polscy siatkarze rozpoczęli turniej od zwycięstwa z reprezentacją Estonii. Podopieczni trenera Gheorghe Cretu postawili jednak trudne warunki i nieoczekiwanie wygrali jednego seta. Drugiego dnia Biało-Czerwoni wyszli na boisko niezwykle zmotywowani i bez najmniejszych problemów pokonali 3:0 teoretycznie najtrudniejszego grupowego rywala, Holandię.

 

Trzecim krokiem do awansu z grupy będzie rywalizacja z Czechami. To drużyna, która wygrała jak dotąd jeden z dwóch meczów na europejskim czempionacie. W meczu otwarcia w Rotterdamie uległa reprezentacji Ukrainy, a dwa dni później pokonała Estonię 3:0.

 

Zdecydowanym faworytem meczu jest Polska. Gra popopiecznych Vitala Heynena z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. - W każdym kolejnym meczu dodamy kilka procent do jakości naszej gry - zapewnił rozgrywający reprezentacji Polski Fabian Drzyzga.

 

Czy poziom gry Biało-Czerwonych będzie wystarczający, by odnieść kolejne zwycięstwo w Rotterdamie?

 

Relacja na żywo i wynik meczu Polska - Czechy od godziny 20:00 na Polsatsport.pl.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze