Włoscy dziennikarze dzień przed meczem przedstawili w "La Gazetta dello Sport" przewidywane składy obu zespołów. O ile nie może dziwić nieobecność w jedenastce Milika, który zmaga się z kontuzją, o tyle zaskoczeniem jest brak Zielińskiego.

 

- Martwi mnie wyjściowa jedenastka na mecz z Liverpoolem. Z przodu Callejon, Allan, Fabian Ruiz, Insigne i w ataku Llorente, Lozano. Nie ma tu Piotra Zielińskiego - stwierdził Iwanow.

 

Głównym tematem włoskich mediów jest inny Polak. To Krzysztof Piątek, który przełamał się i strzelił gola w meczu Serie A z Hellas Werona.

 

- Na okładce "Pum Pum" Krzysztof Piątek. Szkoda, że podobnie nie było na okładce Przeglądu Sportowego po ostatnich meczach kadry - powiedział Iwanow.

 

Transmisja meczu Napoli - Liverpool od godziny 20:50 w Polsacie Sport Premium 1. Komentują: Bożydar Iwanow i Paweł Golański. Przedmeczowe studio rozpocznie się o godzinie 17:00.

 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2019/2020 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.