Heynen wściekł się na Śliwkę! Siatkarz zareagował najlepiej jak mógł (WIDEO)

Polska rozgromiła w Amsterdamie Czarnogórę 3:0 w swym czwartym meczu grupy D w ME siatkarzy. Polacy byli od rywala zdecydowanie lepsi, mimo to na przestrzeni spotkania zdołali utrzymać koncentrację. Jedyna chwila słabości przytrafiła się im na początku trzeciego seta, gdy zdenerwowany trener Vital Heynen poprosił o czas.

Dwa pierwsze sety Polacy wygrali bardzo pewnie. Na początku trzeciego Czarnogórcy dotrzymywali kroku mistrzom świata. Przy stanie 8:7 Blazo Milić zaskoczył zagrywką Aleksandra Śliwkę.

To zdenerwowało trenera Heynena, który wziął czas i ostro upomniał przyjmującego. Śliwka na reprymendę ze strony szkoleniowca zareagował najlepiej jak mógł. W kolejnej akcji popisał się efektownym atakiem, od którego Polacy zaczęli przejmować inicjatywę na parkiecie i zdecydowanie wygrali również w trzeciej odsłonie.