Wirtualna podróż na stadion w Monachium (WIDEO)

Piłka nożna

Tego jeszcze nie było! Po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, widzowie mogli zobaczyć, jak prowadząca Paulina Chylewska ze studia w Warszawie przeniosła się na stadion w Monachium! Obejrzyjcie materiał wideo z wirtualnej wizyty w stolicy Bawarii.

W meczu 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów grupy B Bayern Monachium na własnym terenie podejmuje Crvenę Zvezdę Belgrad. Przedmeczowy raport ze stadionu Arena Monachium zdał będący na miejscu Roman Kołtoń, z którym porozmawiała Paulina Chylewska.

 

Prowadząca studio LM wirtualnie przeniosła się do Niemiec. W pewnym momencie, robiąc krok naprzód, pojawiła się obok Kołtonia, by przeprowadzić z nim rozmowę oko w oko. Dało się odczuć, że murawa monachijskiego stadionu prezentowała się tak, jakby redaktor Chylewska stąpała po niej osobiście.

 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2019/2020 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze