ME siatkarzy 2019: Polska – Ukraina. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Spotkaniem z Ukrainą zakończą polscy siatkarze zmagania w fazie grupowej mistrzostw Europy 2019. Podopieczni trenera Vitala Heynena mają już zapewnione pierwsze miejsce w grupie D, a ich rywale mają jeszcze szansę na drugą lokatę. Relacja na żywo z meczu ME siatkarzy Polska – Ukraina na Polsatsport.pl od godziny 20.00.

Zaskakująca porażka 2:3 Holendrów z Czechami w Amsterdamie sprawiła, że reprezentacja Polski już przed ostatnim meczem grupowym przeciwko Ukrainie była pewna pierwszego miejsca w grupie D.
 
Podopieczni trenera Heynena we wcześniejszych meczach tej części turnieju nie mieli większych kłopotów z ogrywaniem kolejnych przeciwników. Jedynego seta stracili w pierwszym spotkaniu przeciwko Estonii; potem – po 3:0 – wygrali z Holandią, Czechami oraz Czarnogórą. W spotkaniu przeciwko Ukraińcom również będą zdecydowanymi faworytami.
 
Reprezentacja Ukrainy zmagania w finałach ME 2019 rozpoczęła od zwycięstwa nad Czechami (3:1), później uległa 0:3 Holandii, by w kolejnych meczach pokonać Czarnogórę (3:1) i Estonię (3:0). Zajmują trzecie miejsce w tabeli, ale w przypadku zwycięstwa nad Polską, mogą jeszcze przeskoczyć w tabeli Holandię.
 
Relacja na żywo z meczu ME siatkarzy Polska – Ukraina na Polsatsport.pl od godziny 20.00.
RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze