UFC 244: Pierwsze face to face Diaza i Masvidala (WIDEO)

Sporty walki
UFC 244: Pierwsze face to face Diaza i Masvidala (WIDEO)
fot. YouTube

Nate Diaz (20-11, 5 KO, 11 SUB) i Jorge Masvidal (34-13, 15 KO) po raz pierwszy stanęli twarzą w twarz podczas konferencji prasowej przed galą UFC 244. Do wydarzenia dojdzie 2 listopada w Nowym Jorku.

Diaz wrócił do UFC na gali z numerem 241, pokonując Anthony'ego Pettisa (22-9, 11 KO, 7 SUB). 34-latek w wywiadzie po walce przyznał, że w kolejnym starciu chętnie zmierzyłby się z Masvidalem. Kilka tygodni później szefowie organizacji ogłosili "pojedynek gangsterów".

- Nie było mnie długo, bo nie miałem z kim się bić. Masvidal ma za sobą dobre walki. W tej grze nie ma już gangsterów, zostaliśmy we dwóch. Wiem, że on jest gangsterem, ale nie z West Coast! - powiedział w swoim stylu Diaz po pokonaniu Pettisa.

 

Podczas konferencji panowie po raz pierwszy spotkali się "face to face". Nie doszło między nimi do żadnego spięcia, a całość przebiegła w spokojnej atmosferze. 

 

 

Masvidal ma na swoim koncie dwie wygrane z rzędu. Najpierw w marcu tego roku pokonał Darrena Tilla (17-2, 10 KO), a później w efektownym stylu, po zaledwie 5 sekundach walki, odprawił Bena Askrena (19-1, 6 KO). Dla Diaza pojedynek z Pettisem był powrotem po trzech latach od porażki większościową decyzją sędziów z Conorem McGregorem (21-4, 18 KO).

 

Oprócz Diaza i Masvidala, na gali UFC 244 zawalczą między innymi Krzysztof Jotko (21-4, 6 KO), Andrei Arlovski (28-18, 17 KO) czy Darren Till (17-2, 10 KO). 

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie