GROM Challenge 2019: Siła i honor

Inne

Prawie 200 uczestników i uczestniczek podjęło wyzwanie i wzięło udział w Grom Challenge 2019 – ekstremalnym biegu terenowo- przeszkodowym organizowanym na terenie byłego poligonu JW GROM. Podczas ponad 25-kilometrowej przeprawy żołnierze i cywile mogli nie tylko poczuć się jak na „selekcji”, czy postrzelać z moździerza!, ale także zostali przeszkoleni przez byłych żołnierzy jednej z najbardziej elitarnych jednostek specjalnych na świecie. Byliśmy tam z kamerą Polsatu Sport!

Grom Challenge to bieg inny niż wszystkie. O ile ekstremalne biegi z przeszkodami są teraz w modzie, to raczej konkurencji w postaci strzelania z pistoletu, karabinu, czy moździerza się w nich nie spotyka. Co innego na Grom Challenge. Tu poza przedzieraniem się przez bagna, kanały i przepusty, uczestnicy mogą także sprawdzić się na strzelnicach z prawdziwą bronią w dłoniach.

 

To połączenie kilku dyscyplin w jedno ekstremalne wyzwanie. Wyzwanie, w którym oprócz ponadprzeciętnej sprawności fizycznej potrzebna jest psychika ze stali. Zupełnie jak w JW GROM, co w swoich szczerych wyznaniach jednym głosem podkreślają byli GROM-owcy. Poznajcie uczestników VII edycji Grom Challenge Siła i Honor, a także historie legend JW 2305 – historie przyprawiające o dreszcze.

 

W załączonym materiale wideo reportaż z GROM Challenge 2019.

Aleksandra Szutenberg, Polsat Polsat
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie