Borek: Grosicki negocjuje nowy kontrakt z Hull City, ale wcale nie musi tam zostać

Piłka nożna

- Kamil Grosicki negocjuje nowy kontrakt Hull City – powiedział w programie Cafe Futbol Mateusz Borek. Podpisanie nowej umowy wcale jednak nie musi oznaczać zostanie skrzydłowego w klubie. Latem „Turbogrosik” może zmienić otoczenie.

Grosicki notuje fantastyczny początek sezonu w Championship. W sobotę skrzydłowy Hull City zdobył swoją czwartą bramkę w sezonie w meczu z Luton Town (3:0). Polak ciężko pracuje na swoją dobrą formę, co bardzo podoba się menedżerowi zespołu.

- Po meczu Kamil dostaje wolne do wtorku i wiecie co robi? Mówi trenerowi, że przyjdzie do klubu w poniedziałek i potrenuje na siłowni – powiedział Borek.

- W jednym z wywiadów trener Grosickiego, Grant McCann powiedział, że jest jednym z najlepszych zawodników w całej Championship – dodał Roman Kołtoń.

 

Nie wiadomo jak potoczą się losy piłkarza po sezonie. Jego kontrakt z angielskim klubem wygasa w czerwcu przyszłego roku. Możliwe, że będący w dobrej dyspozycji „Grosik” opuści drużynę.

 

Jak powiedział Borek, Grosicki negocjuje nowy kontrakt z Hull. Nowa umowa miałaby przedłużyć jego pobyt w Anglii na kolejne dwa lata. Nowa umowa nie oznacza jednak, że „Turbogrosik” zostanie w zespole. Wiadomo, że wartość reprezentanta Polski z każdym sezonem spada, dlatego nie można spodziewać się przenosin do dużo większego klubu.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze