FIFA 20: Najlepsi Polacy dostępni w grze (ZDJĘCIA)

E-sport
FIFA 20: Najlepsi Polacy dostępni w grze
Galeria zdjęć (11)

Premiera gry FIFA 20 została zaplanowana na 27 września tego roku. Tradycyjnie, jeszcze przed ukazaniem się jej na sklepowych półkach, do sieci wyciekły karty umiejętności poszczególnych piłkarzy, w tym Polaków. Zobaczcie, jak prezentuje się dziesiątka najlepszych Biało-Czerwonych dostępnych w produkcji.

Liderem zestawienia jest rzecz jasna Robert Lewandowski, za którego plecami znalazł się biało-czerwony duet z SSC Napoli - Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński. "RL9" znalazł się zresztą w gronie stu najlepszych piłkarzy dostępnych w grze, w którym ulokował się na piętnastym miejscu. Drugim reprezentantem Polski znajdującym się w Top 100 jest Wojciech Szczęsny z Juventusu - nasz bramkarz z notą 86 zajął 72. pozycję.

 

Nikogo raczej nie zdziwi fakt, że w pierwszej dziesiątce najlepszych Polaków próżno szukać zawodników występujących w PKO BP Ekstraklasie. Najwyżej z nich uplasował się broniący barw Wisły Kraków Jakub Błaszczykowski, który zajął trzynaste miejsce. Drugim i ostatnim już reprezentantem naszej rodzimej ligi w najlepszej dwudziestce jest Jakub Czerwiński z Piasta Gliwice, który znalazł się na piętnastej lokacie.

 

FIFA 20 od lat pozostaje flagową produkcją EA Sports, jeśli chodzi o gry o tematyce sportowej. Jej jedynym poważnym konkurentem pozostaje seria Pro Evolution Soccer i obie mają zarówno swoich przeciwników, jak i zagorzałych fanów. Pierwsza z nich jest z reguły chwalona za mnogość licencji i trybów, świetną grafikę oraz niemalże arcade'ową grywalność. Druga zyskała sprzymierzeńców dzięki większemu realizmowi, choć i pod względem graficznym nie można jej wiele zarzucić.

 

Sprawdźcie noty dziesięciu najlepszych Polaków dostępnych w grze FIFA 20!

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze