Totolotek Puchar Polski: Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 2:0. Skrót meczu

Widzew Łódź wygrał z faworyzowanym Śląskiem Wrocław 2:0 w meczu I rundy Totolotek Pucharu Polski. Dubletem w samej końcówce spotkania popisał się były piłkarz WKS-u Marcin Robak, który najpierw w 85. minucie wbił piłkę biodrem do bramki tuż obok bezradnego Daniela Kajzera, a w 90. minucie ustalił wynik strzałem z rzutu karnego.

Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 2:0 (0:0)
Bramki: Marcin Robak 85', 90' (k).

Widzew: Wojciech Pawłowski - Łukasz Turzyniecki, Sebastian Zieleniecki, Daniel Tanżyna, Kornel Kordas (81' Sebastian Rudol) - Daniel Mąka (77' Christopher Mandiangu), Mateusz Możdżeń (72' Adam Radwański), Bartłomiej Poczobut, Marcin Robak, Konrad Gutowski - Przemysław Kita.

Śląsk: Daniel Kajzer - Kamil Dankowski (88' Daniel Szczepan), Piotr Celeban, Mariusz Pawelec, Mateusz Hołownia - Filip Marković, Diego Živulić, Damian Gąska (74' Róbert Pich), Jakub Łabojko (58' Michał Chrapek), Mateusz Cholewiak - Erik Expósito.

Żółte kartki: Zieleniecki - Pawelec, Živulić.

Czerwona kartka: Mariusz Pawelec (90. minuta, Śląsk, za drugą żółtą).

Sędziował: Wojciech Myć (Lublin).