Nietypowa zabawa słoweńskich kibiców! Po trybunach krążyły... głowy siatkarzy (WIDEO)

Reprezentacja Słowenii sprawiła wielką niespodziankę i wyeliminowała Rosję w ćwierćfinale mistrzostw Europy. Obrońcy tytułu byli bezradni w Lublanie, a do świetnej gry siatkarzy gospodarzy na parkiecie dołączyli kibice, którzy bawili się razem z nimi. Realizatorzy transmisji szczególnie upodobali sobie jedną z zabaw...

Słoweńscy siatkarze zaskoczyli Rosjan i wygrali dwa pierwsze sety, wzajemnie się nakręcając. Po wygranych akcjach szalały również trybuny. Gospodarze przegrali trzecią partię, jednak podnieśli się w czwartej i wyeliminowali wielkich rywali, awansując do półfinału.

Wypełniona po brzegi hala w Lublanie eksplodowała po wygranych setach gospodarzy, a realizatorzy transmisji kilkukrotnie pokazali zabawę kibiców polegającą na przekazywaniu sobie wielkich podobizn twarzy ich ulubieńców.

Tym sposobem po trybunach krążyły wielkie twarze Tine Urnauta, Klemena Cebulja i Dejana Vincicia.

Słowenia wygrała 3:1 i zameldowała się w najlepszej czwórce turnieju, gdzie zagra z faworytem do złotego medalu, Polską.