Stal Rzeszów zagra w piłkarskiej Lidze Mistrzów? "Trener ma to w kontrakcie"

Piłka nożna

Trzy najciekawsze mecze drugiego dnia rywalizacji w Totolotek Pucharze Polski to starcia Jagiellonii z Cracovią, Legii z Puszczą Niepołomice oraz Pogoni ze Stalą Rzeszów. Komentator Polsatu Sport Mateusz Borek zastanawia się w jakich składach wyjdą na mecz Jagiellonia i Cracovia, nie wierząc jednocześnie, że dla trenera Probierza jakiekolwiek spotkanie z "Jagą" może nie mieć znaczenia. Borek zdradza też niezwykle ciekawy zapis w kontrakcie trenera Stali Rzeszów. Chodzi o piłkarską Ligę Mistrzów!

- Bardzo jestem ciekaw, jak piłkarze Pogoni Szczecin zareagują na tą 800 kilometrową podróż do Rzeszowa. Stal jest rozpędzona i głodna sukcesu. Stal ma wielkie plany. Jest beniaminkiem II ligi, ale cały czas utrzymuje się w czubie tabeli (jest wiceliderem - przyp. red). Znam prezesa właściciela, wiem, jakie ma plany. Trener w kontrakcie w planie długofalowym ma wpisane premie nawet za awans do Champions League - mówi Mateusz Borek, którego zapytaliśmy też o prognozę na mecz Jagiellonia - Cracovia. 

 

- Jestem bardzo ciekaw, jak do tego meczu podejdą trenerzy obu ekip Ireneusz Mamrot (Jagiellonia) oraz Michał Probierz (Cravovia). Czy wyjdą pierwsze składy, czy zmiennicy. Byłbym zdziwiony i bardzo rozczarowany, gdyby trenerzy potraktowali to spotkanie po macoszemu - mówi Borek, ale zaraz podaje powody, dla których tak być nie powinno. - Myślę, że Jagiellonia która dotknęła gry na Stadionie Narodowym znów będzie chciała tam być. Większość jej piłkarzy nie ma szans na grę w kadrze bo mają za małe umiejętności. Jeśli więc znów chcą zagrać w domu reprezentacji, muszą wystąpić w finale Pucharu Polski. Z drugiej strony jest Michał Probierz, który może mówić, że dla niego mecze z Jagiellonią (prowadził ją dwa razy - przyp. red) są takie same, jak wszystkie inne, ale wiadomo, że tak nie jest. Dla mnie to jest mecz 50 na 50. Obie ekipy mogą wygrać - uważa Borek. 

 

Co Borek sądzi o spotkaniu Legia - Puszcza Niepołomice? Odpowiedź w załączonym materiale wideo. 

 

Plan środowych transmisji Totolotek Pucharu Polski

 

Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin (godz. 14:30) - Transmisja w Polsacie Sport

 

Cracovia - Jagiellonia Białystok (godz. 17:30) - Transmisja w Polsacie Sport

 

Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa (godz. 20:30) - Transmisja w Polsacie Sport

 

 

Jacek Antos, B, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie