Kapitan drużyny Polaka przesadził z imprezowaniem. Doznał kontuzji i nie zagra do końca sezonu

Piłka nożna
Kapitan drużyny Polaka przesadził z imprezowaniem. Doznał kontuzji i nie zagra do końca sezonu
fot. PAP

To miało być spokojne spotkanie integracyjne. We wtorkowy wieczór piłkarze Derby County wzięli udział we wspólnej kolacji, jednak później sprawy się mocno skomplikowały. Kilku zawodników postanowiło świętować dalej, co skończyło się w fatalny sposób.

W spotkaniu wzięli udział piłkarze oraz pracownicy Derby. Po uroczystej kolacji niektórym zawodnikom zabrakło emocji, więc postanowili kontynuować zabawę. Mason Bennett, Tom Lawrence oraz kapitan Richard Keogh świętowali - oczywiście wspomagając się alkoholem.

 

Impreza skończyła się fatalnie. Piłkarze mieli odrzucić też ofertę Derby, które zaproponowało podstawienie samochodów i odwiezienie graczy do ich domów.

 

W nocy okazało się, że Lawrence i Bennett doprowadzili do wypadku samochodowego. W aucie tego pierwszego znajdował się nietrzeźwy Keogh, który... doznał kontuzji kolana. Wiemy już, że 33-letni kapitan "Baranów" nie zagra do końca sezonu.

 

Z oficjalnego oświadczenia Derby dowiedzieliśmy się, że większość piłkarzy około godziny 19 była już w drodze do swoich domów. Większość, bo oczywiście nie wcześniej wspomniana trójka.

 

- Powinni wiedzieć, kiedy przestać. Zignorowali też szansę odwiezienia do domu przez klubowe samochody. W rezultacie incydentu alkoholowego Richard Keogh doznał kontuzji kolana, która eliminuje go z gry do końca sezonu. Piłkarze zamieszani w tę akcję będą poddani rygorystycznemu klubowemu dochodzeniu. Na pewno poniosą srogie konsekwencje za ich zachowanie, ale będziemy wspierać ich w procesie rekonwalescencji - czytamy w oświadczeniu.

 

Piłkarzem Derby County jest Krystian Bielik.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze