Puyol wróci do Barcelony? Hiszpan zabrał głos

Piłka nożna
Puyol wróci do Barcelony? Hiszpan zabrał głos
fot. PAP

Carles Puyol, który całe piłkarskie życie związany był z Barceloną, mógłby wrócić do klubu w roli dyrektora sportowego. Hiszpan odrzucił jednak taką możliwość, przynajmniej w najbliższym czasie. - Zdecydowałem się nie przyjmować oferty klubu - powiedział.

Puyol, który zakończył karierę w 2014 roku, występował w barwach Barcy przez 15 lat. Jest niewątpliwie legendą klubu i właśnie dlatego prezydent, Josep Maria Bartomeu widzi go w roli dyrektora sportowego. Hiszpan miałby zastąpić Pepa Segurę, który zwolnił posadę w lipcu.

Sam zainteresowany postanowił zabrać głos. Puyol zaprzeczył doniesieniom łączącym go z klubem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przyznał także, że w przyszłości chciałby wrócić do miejsca, w którym spędził tak znaczną część swojego życia.

 

"Przez ostatnie tygodnie pojawiały się informacje na temat mojego powrotu w roli dyrektora sportowego w FC Barcelona. Po długim namyśle postanowiłem nie przyjmować tej oferty. Nie była to łatwa decyzja, ponieważ chciałbym wrócić do miejsca, które uważam za swój dom" - napisał Puyol.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze