Były piłkarz Manchesteru United aresztowany. Uciekał policji na autostradzie (WIDEO)

Piłka nożna
Były piłkarz Manchesteru United aresztowany. Uciekał policji na autostradzie (WIDEO)
fot. Twitter/gmptraffic

Callum Dollan, były piłkarz Manchesteru United został zatrzymany przez policję. 18-latek został złapany przez policję na jednej z angielskich autostrad. Zawodnik próbował uciec przed radiowozem. Za swoje przewinienie ma spędzić w więzieniu osiem miesięcy.

Wychowanek "Czerwonych Diabłów" został przyłapany przez policję na używaniu telefonu komórkowego podczas jazdy. Gdy oficerowie kazali mu się zatrzymać, ten postanowił jednak uciekać przed radiowozem. Zaczął się pościg za samochodem, który pędził z prędkością 160 km/h. Gdy Dollan doszedł do wniosku, że nie jest w stanie uciec, zatrzymał pojazd i wyskoczył z samochodu. Jego piesza ucieczka została jednak udaremniona przez służby.

Osiemnastoletni piłkarz spędzi w więzieniu osiem miesięcy. Jak się okazało, nie jest to jego pierwszy konflikt z prawem. Wcześniej stracił prawo jazdy za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu.

 

 

Dollan to wychowanek Manchesteru United, w którym nie udało mu się jednak rozwinąć swojego talentu. Został oddany do Blackburn Rovers, ale tam również nie zrobił kariery. Od bieżącego sezonu jest graczem Oldham Athletic.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze