Fortuna 1 Liga: Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów. Relacja i wynik na żywo

W meczu 11. kolejki Fortuna 1 Ligi Sandecja podejmie w Nowym Sączu Chrobrego Głogów. Piłkarze Tomasza Kafarskiego liczą na przełamanie i pierwsze zwycięstwo od czterech spotkań ligowych. Relacja i wynik na żywo od godziny 17:30 na Polsatsport.pl.

W ostatnich tygodniach Sandecja spisuje się poniżej oczekiwań. Dwa punkty w czterech meczach ligowych to z pewnością wynik, który nie satysfakcjonuje kibiców z Nowego Sącza. W minionym tygodniu odnieśli jednak zwycięstwo w Totolotek Pucharze Polski z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (3:1), więc do piątkowego starcia mogą przystąpić w lepszych humorach.

W Głogowie sytuacja jest całkiem inna. W meczu pucharowym piłkarze Ivana Djurdjevicia przegrali z Lechem Poznań, ale ich czarna passa ligowa została przerwana. W dziesiątej kolejce pokonali Odrę Opole 3:2, a decydującą bramkę zdobyli w ostatniej minucie doliczonego czasu gry. Jeśli wygrają z Sandecją będą coraz bliżej opuszczenia strefy spadkowej, ponieważ do bezpiecznego miejsca tracą cztery punkty.

Relacja i wynik na żywo z meczu Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów od godziny 17:30 na Polsatsport.pl.