Niesamowite uderzenie golfistki. Sędzia Premier League bohaterem drugiego planu

Inne

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas golfowych zawodów Mediterranean Ladies Open. Whitney Hillier potrzebowała jednego uderzenia, by wbić piłeczkę do dołka na hiszpańskich polach golfowych. Smaczku dodaje fakt, że jej osobą do noszenia kijów był jeden z najpopularniejszych sędziów piłkarskich... Mike Dean.

Podczas zawodów w katalońskim mieście Sitges australijska golfistka popisała się perfekcyjnym uderzeniem. Z początku nie mogła uwierzyć w swoją precyzję, ale po chwili konsultacji z arbitrami wpadła w szał radości. Co ciekawe, nie była jedyną osobą na korcie, którą ten dołek ucieszył.

Jak zarejestrowały telewizyjne kamery, osobą noszącą kije Hillier był Mike Dean. Znany z boisk Premier League sędzia został szybko rozpoznany przez brytyjskie media. Informacja o popularnym arbitrze na polach golfowych szybko obiegła piłkarskie portale.

 

To nie pierwszy raz, kiedy Dean pełni obowiązki nosiciela kija golfowych. Brytyjski sędzia jest wielkim fanem golfa i częste między meczami Premier Legaue jeździ na zawody po całej Europie. Wcześniej stał się bohaterem mediów po tym, jak został rozpoznany na meczu drużyny Tranmere Rovers z czwartej ligi angielskiej. Arbiter przebywał na trybunach z kibicami tej drużyny i wspólnie cieszyli się ze zwycięstwa zespołu.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze