Prezydent Duda pogratulował siatkarzom

Siatkówka

– Bardzo dziękujmy naszym siatkarzom za wspaniały występ, za bardzo dobrą grę w mistrzostwach Europy; mamy świetną drużynę, to jest absolutna światowa czołówka; cieszę się, że jest brązowy medal; bardzo jesteśmy wdzięczni – powiedział prezydent Andrzej Duda.

Polscy siatkarze zdobyli w Paryżu brązowy medal mistrzostw Europy. Pierwszy od ośmiu lat krążek w czempionacie Starego Kontynentu dało biało-czerwonym zwycięstwo nad Francuzami 3:0,
 
– Spotkanie w polskiej ambasadzie w Brukseli zakończyło się miłym akcentem, dlatego że nasi siatkarze wygrali 3:0 z Francją i zdobyli trzecie miejsce mistrzostw Europy, brązowy medal. Z całego serca im gratulujemy, bardzo się cieszymy  – mówił prezydent, który przebywa obecnie w Belgii.
 
– Bardzo, bardzo dziękujmy naszym siatkarzom za wspaniały występ, za bardzo dobrą grę w mistrzostwach Europy – oświadczył prezydent, dodając, że razem z belgijską Polonią wzniósł okrzyk po wygranej Polskiej kadry.
 
Duda przyznał, że jest dumny z polskiej reprezentacji. – Mamy świetną drużynę, to jest absolutna światowa czołówka. Cieszę się, że jest ten medal. Bardzo dobrze, bardzo jesteśmy wdzięczni – dodał.
 
– 3:0 wygraliśmy z Francją, to jednak przeciwnik bardzo poważny, także to widać, że drużyna jest w formie. Grali dobrze. Był taki moment, że się troszkę rozkojarzyli, bo to prawie zwycięstwo było, więc parę punktów stracili, ale grali bardzo dobrze – podkreślił prezydent.
 
RM, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze