Fortuna 1 Liga: Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Piłka nożna
Fortuna 1 Liga: Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Cyfrasport

Sporo dzieje się w ostatnim czasie w szeregach zarówno Odry Opole, jak i Zagłębia Sosnowiec. Gospodarze niedawno sensacyjnie wyeliminowali Arkę Gdynia z Totolotek Pucharu Polski. Z kolei spadkowicz z PKO Ekstraklasy zwolnił dotychczasowego trenera Radosława Mroczkowskiego. Transmisja meczu Odra - Zagłębie od godziny 17:45 w Polsacie Sport Extra.

Dla Odry wygrana z Arką (1:0) była pierwszym zwycięstwem w sezonie 2019/2020. Sytuacja piłkarzy z Opola jeśli o rozgrywki ligowe wciąż jest jednak beznadziejna. Do lokaty gwarantującej utrzymanie w lidze tracą bowiem już osiem punktów. A miejsce to zajmuje... Zagłębie Sosnowiec.

 

Ekipa spadkowicza z najwyższej klasy rozgrywkowej szybko planowała wrócić do elity. Dokonać miał tego Mroczkowski, pod którego kierownictwem drużyna radziła sobie jednak zdecydowanie poniżej oczekiwań. Były szkoleniowiec Widzewa Łódź pożegnał się więc z pracą, a przeciwko Odrze drużynę poprowadzi asystent Michal Farkas. 

 

Podbudowana niespodziewanym sukcesem w krajowym pucharze Odra czy Zagłębie, z pewnością wciąż myślące o powrocie do ekstraklasy - która z tych drużyn sięgnie po komplet punktów na zakończenie kolejki? 

 

Transmisja meczu Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec od godziny 17:45 w Polsacie Sport Extra.

 

WYNIKI I TABELA FORTUNA 1 LIGI

BS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze