Bohaterowie KSW 51 i 52 spojrzeli sobie w oczy (WIDEO)

Sporty walki

W poniedziałek odbyła się konferencja prasowa promująca gale KSW 51 oraz KSW 52. Po pytaniach dziennikarzy bohaterowie zbliżających się wydarzeń stanęli naprzeciwko siebie...

Konferencja prasowa została podzielona na dwie części. W pierwszej uczestniczyli bohaterowie KSW 52 w Gliwicach (7 grudnia), czyli Michał Michalski, Albert Odzimkowski, Karolina Owczarz, Aleksandra Rola, Damian Janikowski, Szymon Kołecki, Mamed Khalidov oraz Scott Askham.

 

Po pewnym czasie zostali oni zastąpieni przez zawodników, którzy wystąpią na KSW 51 w Zagrzebiu (9 listopada). Na scenie pojawili się Aleksandar Ilic, Filip Pejic, Krzysztof Klaczek, Antun Racic, Filip Stasiak, Borys Mańkowski, Vaso Bakocevic, Mariusz Pudzianowski oraz Erko Jun.

 

Po każdej z dwóch części konferencji zawodnicy stawali naprzeciwko swoich rywali na tradycyjnym face to face. Zabrakło tylko przeciwnika Ilica - Cezarego Kęsika.

 

Największe napięcie dało się wyczuć przy okazji spotkania kobiet. Owczarz i Rola za sobą nie przepadają i było to widoczne również w poniedziałek.

 

Wszystkie face to face w załączonych materiałach wideo.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie